„Nasze doświadczenia z Programem Partnerskim PROFI CREDIT” – Wypowiedź przedstawiciela firmy Credit-lease.pl Doradcy Kredytowi Sp. z o.o.

powrót
30 kwietnia 2016 komentarze
30 kwietnia 2016

Credit-lease.pl Doradcy Kredytowi Sp. z o.o. należy do Internetowego Programu Partnerskiego PROFI CREDIT od 2012 roku. To jeden z najdłużej współpracujących z PROFI CREDIT Partnerów, a jednocześnie jeden z osiągających najlepsze wyniki. Poprosiliśmy przedstawiciela firmy, by opowiedział o udziale w Programie, o jego korzyściach oraz podzielił się z pozostałymi Partnerami swoim sposobem na sukces.

Zapraszamy Was do lektury:

„Współpraca w zakresie Programu Partnerskiego firmy PROFI CREDIT Polska S.A. od dłuższego czasu przebiega bardzo sprawnie i bezproblemowo. Oferowane produkty dla Klientów oraz warunki dla Partnerów są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku. Bardzo cenimy sobie współpracę oraz komunikację na każdym etapie  z osobami odpowiedzialnymi za Program Partnerski po stronie firmy PROFI CREDIT Polska S.A. Kluczowe znaczenie decydujące o sukcesie finansowym, jaki można osiągać dzięki aktywnej współpracy z firmą PROFI CREDIT stanowią:

– Bardzo sprawnie działające Call Center – zdecydowany lider rynku, czas podjęcie kontaktu sprowadza się do kilku minut, co jest wielkim wyróżnikiem na tle konkurencji oraz atutem w dzisiejszych czasach, w których liczy się szybkość działania. Pod tym względem konkurencja pozostaje mocno w tyle.

– Atrakcyjna oferta oraz proces realizacji z punktu widzenia Klienta (sprawdzenie oferty przez telefon bez konieczności wizyty w biurze).

– Atrakcyjny model współpracy oraz warunki prowizyjne.

– Opieka dedykowanych osób – doskonała komunikacja z naszym opiekunem w Programie.

Zdecydowanie polecamy współpracę w zakresie Programu Partnerskiego Profi Credit Polska S.A. – jeżeli osiągać sukces, to tylko z liderem rynku w wielu rozwiązaniach.” – Credit-lease.pl Doradcy Kredytowi Sp. z o.o.

Dołącz do Programu Partnerskiego
PROFI CREDIT
i zacznij zarabiać już dziś!